Yasal Bilgiler

Bu web sitesine erişerek ve kullanarak, herhangi bir sınırlama veya kayıt olmaksızın aşağıda belirtilen koşulları  kabul etmiş sayılırsınız.


  • Kozmodermo Kozmetik Dermatoloji Bilgilendirme sitesinde yayınlanan tüm materyeller, Kozmetik Dermatoloji ile ilgili bilgi sağlamak amaçlıdır, doktorların yapacağı tanı veya tedavilerin yerine geçmez. Tanı ve tedavi amacı ile muhakkak bir hekime başvurulmalıdır. Tüketici ve hastalar ile doktor arasındaki ilişkiye zarar verecek yayınlar bulundurmamaktadır.

  • Kozmodermo sitesini yapılandıran hekimler, sitede yer verilen herhangi bir bilginin yararlı, doğru veya eksiksiz olduğu konusunda, herhangi bir beyanda bulunmamakta veya garanti vermemekte ve söz konusu bilgileri güncelleme konusunda herhangi bir yükümlülüğünün olmadığını açıkça belirtmektedir. "Kozmodermo.com"  editörleri, istediği zaman web sitesinde değişiklik yapma veya materyel silme veya ekleme hakkını saklı tutar. Web sitesinin içeriğindeki herhangi bir hata veya ihmal konusunda, herhangi bir yükümlülük veya sorumluluk üstlenmemektedir. Sitedeki bilgiler çeşitli kanallardan sürekli güncelleştirildiği için, yararlanılan bilgilerin değişimi de sürekli izlenmelidir. Site kullanımından ve edinilen bilgilerden kullanıcı sorumludur.

  • Sitemiz 13 yaş altı çocuklar için tasarlanmamıştır. Aileler bu konuda özen göstermelidirler.

  • Site sponsorları ve ilan verenler açıkça belirtilir. Gizli sponsorluk yapılamaz.

  • Sitede yayınlanan tüm ilanlar ve tanıtım sayfaları mevzuata ve etik kurallara uygundur.

  • Bu web sitesini kullanmaktan doğabilecek sorumluluklar size aittir. Bu web sitesinin oluşturulmasında, yapımında veya sunumunda yer alan hiçbir taraf, web sitesine erişiminiz, kullanımınız veya sitede gezinmeniz nedeniyle uğrayabileceğiniz herhangi bir dolaysız, arızi, dolaylı veya cezai zarardan ötürü sorumlu değildir. Buna, bilgisayar donanımınız veya diğer mallarınızda meydana gelen veya virüs bulaşmasından kaynaklanabilecek zararlar da dahildir.

  • Bütün veriler, sorular, yorumlar, öneriler ve benzerleri dahil olmak üzere, web sitesine elektronik posta veya başka bir yolla gönderdiğiniz her türlü mesaj ve malzeme, gizli olmayan ve mülkiyet haklarına tabi olmayan malzeme işlemi görmektedir ve görecektir. Site yayıncıları, bu türden iletişim malzemesini çoğaltma, açıklama, iletim, yayın, yayım ve yeniden mesaj olarak gönderme dahil, ama bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir amaçla kullanabilir. Bundan başka, web sitesine göndermiş olduğunuz herhangi bir iletişim mesajı veya malzemesinde yer alan herhangi bir fikir veya tekniği, ürün geliştirme, üretim ve pazarlama dahil ama bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir amaçla kullanma konusunda serbesttir.

  • Adınız, posta adresiniz, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve diğer kişisel bilgileriniz gibi kişisel kimliğinizi tanımlayan bilgileri bize verirseniz, sizi ilgilendireceğini düşündüğümüz bilgileri iletmek üzere sizinle e-posta veya normal posta yoluyla irtibat kurabiliriz. Böyle bir yol izlendiğinde, size dilediğiniz zaman bu hizmetten ayrılma fırsatı verilecektir. Bize verdiğiniz bilgileri, verilerin dışarıdan bir sözleşmeli şirkete yalnızca işleme ve postalama amacıyla transfer edilmesi hariç olmak üzere, şirket dışındakilere satmıyor veya transfer etmiyoruz. Bize verdiğiniz kişisel veriler gizli kabul edilir.

  • Sorular, yorumlar, fikirler ve öneriler gibi kişisel olmayan veriler, gizli olmayan veriler olarak görülecektir ve site yetkilileri bunları, sizin için herhangi bir surette yükümlülük yaratmaksızın, herhangi bir amaçla ve herhangi bir araç kullanarak açıklama ve kullanma konusunda serbest olacaktır.


Geri Dön